Відремонтуємо побутову техніку в усіх районах Вінниці!

Ремонт великої побутової техніки:

Ремонт дрібної побутової техніки:

Ремонт спецтехніки:

З гарантією полагодимо вашу побутову техніку

Залиште заявку на безкоштовний виїзд майстра і діагностику поломки

Увага! На всі види робіт надається гарантія і оформляється виїзна заявка на спеціальному бланку

Наші майстри працюють з 9.00 до 21.00 без вихідних

Або просто зателефонуйте нам за телефонами:

(050) 536-61-28
(097) 199-76-53

Наша адреса: м. Вінниця, вул. Андрія Первозванного 32

Відремонтуємо побутову техніку в усіх районах Вінниці!

Навіть найкраща побутова техніка згодом ламається й потребує ремонту, але не кожному спеціалісту можна довірити цю відповідальну справу, а до тих, хто має високу кваліфікацію, завжди стоїть черга. Ми пропонуємо мешканцям Вінниці швидкий ремонт холодильників, пральних машин, електроплит та іншої побутової техніки. Якщо ви цінуєте свій час та гроші, звертайтеся до нашого сервісу. Ми – справжня швидка технічна допомога для усіх домашніх приладів!

Полагодимо техніку будь-яких брендів!

Холодильники, мікрохвильові печі, пральні машини різних брендів мають несхожу конструкцію. Тому фахівцям з ремонту побутової техніки доводиться постійно підвищувати свій професійний рівень. Ми можемо виконати професійний ремонт та обслуговування побутової техніки Bosch, Electrolux, Siemens, Atlant, Beco, Braun, Hansa, Gorenje, Indesit та багатьох інших виробників. Вам більше не потрібно шукати на мапі Вінниці спеціалізовані сервіси – просто наберіть наш номер, отримайте професійну консультацію та запросіть до себе майстра, який насправді зможе допомогти.

Давні ділові стосунки з постачальниками запчастин дозволяють швидко знаходити деталі для різних моделей побутової техніки. Встановлення оригінальних запчастин – шлях до повного відновлення втрачених функцій холодильників, духових шаф, кондиціонерів та інших приладів, що допомагають у прибиранні, приготуванні їжі та інших домашніх справах. Ціни на ремонт побутової техніки ви можете подивитися у нашому прайсі.

Гарантуємо якісне обслуговування прямо у вас вдома!

Більшість мешканців Вінниці надає перевагу ремонту побутової техніки без перевезення до майстерні, тому наші майстри приїжджають до замовників та ремонтують домашні прилади там, де вони встановлені. Майстри відразу можуть знайти проблеми, пов’язані з неправильним монтажем або підключенням, а володарі побутової техніки позбавлені зайвих витрат на перевезення та повторне підключення.

Наша допомога складається з кількох етапів:

  • діагностики, що дозволяє оцінити загальний стан приладів та визначити причину несправності;
  • заміни деталей, що вийшли з ладу;
  • перевірки;
  • оформлення документів, у тому числі – тих, що дають право на безкоштовній гарантійний ремонт.

До речі, якщо проблема нескладна, існує можливість за один візит майстра полагодити відразу два чи три прилади – про таку можливість ви можете запитати під час телефонної розмови.

Сервісний ремонт електронікиРемонт пральних машин у ВінниціРемонт комп'ютераПрофесійний ремонт холодильника